Õppeseminar: Digitaalskeemide projekteerimine ja test
Tallinna Tehnikaülikooli Infotehnoloogia maja, Raja 15, 20.-21. mai 2003

Seminari ajakava

Pilte seminari tööst

Tallinna Tehnikaülikooli infotehnoloogia hoones Raja tänav 15 toimub 20.-21.maini digitaalskeemide projekteerimise ja testimise alane õppeseminar, mis sisaldab kahte pikka täispäeva loenguid ja praktilisi töid. Korraldajateks ja lektoriteks on põhiliselt infotehnoloogia teaduskonna arvutitehnika instituudi õppejõud ja teadurid. Kahe päevaga jõutakse kiibi kirjeldamisest VHDL keeles reaalse kiibi sünteesimiseni ning testistruktuuride lisamiseni sellele. Seminaris kasutust leidvad digitaalskeemide sünteesi- ja diagnostikavahendid on valitud peamiselt vabavara ning odavate kommertstööriistade hulgast. Semenari eesmärgiks on osalejatele demonstreerida, et mikroelektroonika projekteerimist on võimalik edukalt viljeleda ka väikefirmades, kus ülisuured investeeringud tarkvarale pole mõeldavad.
Osavõtjaid registreerus seminarile ligi 20 ning esindatud nii mitmete tuntud infotehnoloogia ja elektroonikafirmaside töötajad kui ka loomulikult oma maja magistrandid ja doktorandidele.
Täpsema info ja päevakavaga on võimalik tutvuda ka arvutitehnika instituudi kodulehe uudiste ja teadete rubriigis (http://www.ttu.ee/ati/).

Info:
Jaan Raik, 6202252
Margus Kruus, 05116532

Õppeseminari ajakava

Esimene päev (20.mai): Digitaalskeemide süntees
 


Teine päev (21.mai): Digitaalskeemide diagnostika
 


Mõned fotod esimesest päevast
 
Kohtumiseni kevadel 2004!!